Polish version

Pewnego dnia chłopiec wsiadł do train kiedy nagle zaczął padać  snow_slippy_road. W tamtej chwili train nie mógł ruszyć, ponieważ mnóstwo snow_slippy_roadspadło i chłopiec był uwięziony. Wtedy chłopiec zauważył wysypisko śmieci na którym znalazłroad_for_bikesktóry był prawie nowy, i kupił go, żeby wrócić do domu.  Kiedy wrócił do domu, powiedział swojemu no_people_crossing co mu się przydarzyło, a jego no_people_crossingwezwał strażaków, aby pomogli train wydostać się ze snow_slippy_road.
no_people_crossing pojechał na road_for_bikesdo  train aby czekać na przyjazd strażaków. Chłopiec wyszedł na zewnątrz, by pobawić się na snow_slippy_road , ale nie zauważył, że z wprost na niego biegnie  cowsno_people_crossing zadzwonił do hospital_. road_for_pedestrianswspólnie udali się do szpitala.  Przy wejściu do szpitala widniał znak no car horns oznaczający ciszę, aby nie przeszkadzać znajdującym się tam pacjentom. Nagle zadzwonił telefon no_people_crossing i wyrzucono ich ze szpitala, bo byli za głośno.  Kiedy opuszczali teren szpitala rzucili się do ucieczki, bo znowu zobaczyli cows.  Ale  cows utknęła wsnow_slippy_road. road_for_pedestrians śmiali się do łez. Poszli poszukać  road_for_bikesktóry znajdował się niedaleko train i wrócili do domu.

Ale nagle…

Ale kiedy wrócili do domu natknęli się na  ciervos .   no_people_crossingzadzwonił do  hospital_ ale z powodu wprowadzenia no car hornsdoktor nie mógł odebrać imagesCABAVKNT, bo mógłby obudzić chorych pacjentów. ciervos wszedł do domu, ale nagle przyszedł dinosaurio który próbował schwytać ciervos . To był przyjazny gatunek dinosaurio więcroad_for_pedestrianszaprowadzili go do zoo. Wtedy zaczęło imagescaoj3288 i wszyscy zmokli tak, że  road_for_pedestrianswrócili z powrotem do domu.  Innym razem dinosauriopróbował ugryźć psa o imieniu Lobba (to pies Dagny). Kiedy dinosauriopróbował to zrobić, zniszczył znak  imagescacdrvzc, który znajdował się blisko domu dinosauriodinosaurio znowu wylądował na ulicy.  W tym samym czasie  no_people_crossing p1020015chłopcu  trochę mleka, które no_people_crossingotrzymał od vacas . Kiedy chłopiec skończył pić mleko, wyrzucił butelkę do imagescawfbtll .

Wtedy…

Wtedy chłopiec poczuł się bardzo silny i poprosił no_people_crossingżeby polecieli w img_1088 img_1094 . Pojechali na lotnisko autem i zostawili auto na img_1082, a resztę drogi pokonali img_1083img_1094 wystartował. W img_1094 no_people_crossingpoczuł się głodny i poprosił stewardesę, żeby mu przyniosła imgp6575. Kiedy road_for_pedestrianszjedli posiłek, w img_1094 nastąpiła awaria img_1099, ponieważ wpadli w burzę snow_slippy_road. Chłopczyk bardzo się bał, ale no_people_crossinggo przytulił. Był straszny wiatr, który spowodował img_1092img_1094 obrócił się do góry nogami i prawie rozbił się o img_1088. Żeby się uratować z img_1094 wszyscy pasażerowie wyskoczyli ze spadochronami. Wylądowali na pastwisku pełnym cowscowscows! Pomiędzy nimi był wielki vacas, przywódca stada, który chciał ochronić swoje cowscows. vacas zaczął gonić pasażerów, więc szybko uciekli i schronili się w img_1085. Okazało się, że pod img_1085 był podziemny labirynt, który poprowadził pasażerów do skarbu! Podziemna komnata była pełna złotych monet, a na jej środku stał złoty posąg dinosaurioz diamentowymi oczami. Gdy road_for_pedestrianschcieli wziąć posąg dinosaurio, zrobiło się trzęsienie ziemi, więc pasażerowie uciekli tylko ze złotymi monetami.
Wrócili do domu img_1083 i każdy kupił sobie zestaw pojazdów: img_1094, train i road_for_bikes, żeby podróżować bezpiecznie po całym świecie!

KONIEC

Advertisements
Leave a comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: